• Register

 

Błyskawiczne kredyty przez internet

Gratisową pożyczkę jako pierwsza w Polsce przedstawiła firma Vivus. Początkowo suma o jaka mógł się ubiegać interesant to 1200 zł, a obecnie jest to już 1600 zł. Czy istotnie pożyczka może być bezpłatna? Naprawdę, jest darmowa, ale muszą być ku temu spełnione warunki:użytkownik musi mieć stały dochód

użytkownik musi mieć pozytywną historię kredytową i pozytywnie przejść często sporo weryfikacji jak BIK, KRD, BIG Infomonitor, itp.


Należy pamiętać że poślizg w spłacie to już narastające koszty czy to za przedłużenie, czy upomnienia i odsetki karne. W istocie wygląda to tak, że każdy może pożyczyć niewielką sumę na czas przeważnie do 30 dni potem spłacić ją na czas, a z tego tytułu nie ponieść żadnych opłat. Mianowicie - oddaje się tyle ile pożycza pomijając opłatę rejestracyjną, która zwykle wynosi 1 grosz lub jedną złotówkę i nie podlega zwrotowi. W ten sposób pożyczkodawca potwierdza dane osobowe interesanta i przeprowadza weryfikację historii kredytowej.Pożyczki za darmo proponuje obecnie aż 15 firm co pozwala korzystać z niewielkiej pożyczki za darmo przez ponad rok czasu.

Contact Us

Waterproofing Specialists